Transportas

Transporto paslaugų daugeliu atvejų prireikia ne savo transporto priemonėmis šalį palikusiems ar tik besiruošiantiems tai daryti karo pabėgėliams. Daugiau keleivių talpinančių transporto priemonių savininkai gali prisidėti prie ukrainiečių evakuacijos ar pargabenimo į Lietuvą nuo Ukrainos-Lenkijos sienos.

Pavėžėjimo pagalbos taip pat reikia šalies viduje, kuomet ukrainiečiai iš registracijos centrų persikelia į laikinas ar nuolatines apgyvendinimo vietas ar turi keliauti į specialias įstaigas. Be to, padėti gali ir techniškai tvarkingus, tačiau nenaudojamus automobilius, turintys asmenys – organizacijos kviečia juos paskolinti pabėgėliams, kad šie savarankiškai galėtų nuvykti į darbus, parduotuves, gydymo ar mokymo įstaigas.

Pasirinkite apskritį:
Visa Lietuva

Prisidėkite įvairiais būdais prie platformos „Saugus prieglobstis“

Paramą organizuoja: Saugus prieglobstis
Kokios paramos reikia:

Platformos „Saugus prieglobstis“ veiklos esmė – kuo greičiau ir efektyviau suvesti pagalbos prašančius su pagalbą siūlančiais žmonėmis apgyvendinimo, transportavimo, įsidarbinimo ir kitais klausimais, leidžiančiais kuo greičiau ir sklandžiau Lietuvoje pasijusti saugiai. Platformoje galite registruoti savo būstą ar galimybę padėti su transportu. Taip pat galite prisidėti prie platformos veiklos savanoriaudami ar teikdami finansinę paramą.

Daugiau informacijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-01-03 10:17
Visa Lietuva

Įvairi parama bėgantiems nuo karo

Paramą organizuoja: Gedimino Legionas
Kokios paramos reikia:

Ukrainos karo metu Gedimino Legionas prisideda prie vaikų evakavimo misijų Ukrainoje ir renka įvairią paramą skirtą bėgantiems nuo karo.

Daugiau informacijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-03-28 00:00
Visa Lietuva

Registracija dėl pagalbos karo pabėgėliams Druskininkų savivaldybėje

Paramą organizuoja: Druskininkų savivaldybė
Kokios paramos reikia:

Šioje platformoje galite užregistruoti savo siūlomą pagalbą karo pabėgėliams, kurie atvyksta arba jau yra apsigyvenę Druskininkų savivaldybėje.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-03-25 00:00
Vilniaus

Maži, bet stiprūs organizuoja pagalbą daiktais, pinigais, paslaugomis

Paramą organizuoja: Maži bet stiprūs
Kokios paramos reikia:

Padėti Ukrainos žmonėms bei kariuomenei aprūpinant juos būtiniausiomis medicinos priemonėmis, daiktais ir kita reikalinga įranga. Taip pat teikti pabėgėlių transportavimo paslaugas.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-03-24 00:00
Visa Lietuva

Pavėžėk nuo sienos

Paramą organizuoja: Stiprūs Kartu
Kokios paramos reikia:

Jeigu gali pavėžėti pabėgėlius iš Ukrainos, registruokitės platformoje Stiprūs Kartu.

Daugiau informacijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-03-24 00:00