Darbo vietos

Darbo vieta karo pabėgėliams – tai ir galimybė užsidirbti, ir save realizuoti bei lengviau integruotis naujoje šalyje. Tad galintieji pasiūlyti darbo vietų, kviečiami jas registruoti Užimtumo tarnyboje ar savo savivaldybėse.

Pasirinkite apskritį:
Vilniaus

Galintiems pasiūlyti darbą Elektrėnuose

Paramą organizuoja: Elektrėnų rajono savivaldybė
Kokios paramos reikia:

Darbdaviai, turintys laisvų darbo vietų ir norintys pasiūlyti jas ukrainiečiams, gali informuoti apie jas Elektrėnų savivaldybės administraciją.

Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Inga Kartenienė, tel. 8 610 60 579, el. p. inga.karteniene@elektrenai.lt.

Daugiau informacijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-04-05 15:53
Klaipėdos

Šilutė – Ukrainai

Paramą organizuoja: Šilutės šeimų klubas
Kokios paramos reikia:

Šioje „Facebook“ grupėje nuolatos skelbiami ir atnaujinami individualių asmenų skelbimai dėl darbo, nemokamų paslaugų ir kitos paramos, skirtos nuo karo bėgantiems Ukrainos gyventojams.

 

Daugiau informacijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-03-28 00:00
Utenos

Galintiems pasiūlyti darbo vietas Molėtuose

Paramą organizuoja: Molėtų rajono savivaldybė
Kokios paramos reikia:

Molėtų rajono savivaldybė kviečia darbdavius, galinčius įdarbinti Molėtų rajone apsigyvenusius karo pabėgėlius iš Ukrainos, ypatingai – galinčius pasiūlyti darbo moterims, susisiekti su Užimtumo tarnybos Molėtų skyriumi ir jame užregistruoti laisvas darbo vietas.

Kontaktai: Molėtai, Inturkės g. 6, paslaugų darbdaviams konsultantė Meilė Narušienė, tel. 8 700 78462, el. p. meile.narusiene@uzt.lt

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-04-05 15:53
Alytaus

Galimybė prisidėti verslininkams Varėnoje

Paramą organizuoja: Varėnos rajono savivaldybė
Kokios paramos reikia:

Ieškomi verslo atstovai Varėnoje, galintys pasiūlyti dideles patalpas karo pabėgėlių apgyvendinimui, prisidėti lovomis, čiužiniais, nemokamai maitinti savo įstaigose ar pasiūlyti darbo vietas.

Kreipkitės el. paštu pagalba.ukrainai@varena.lt

Daugiau informacijos
Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-04-05 15:53